درباره ما


سایت ساز برتینا ، بهترین ابزار سایت ساز با امکانات فوق حرفه ای و کامل

امروزه در هر حیطه کاری وجوب نیاز به یک وب سایت جهت معرفی و ارائه خدمات، موضوعی اثبات شده است. برای راه اندازی سایت چندین روش مختلف وجود دارد ولی شاید یکی از بهترین راه حل ها استفاده از یک نرم افزار سایت ساز بدون نیاز به کد نویسی باشد. راه اندازی سایت با این روش، در کمترین زمان ممکن و با حداقل دانش قابل انجام است، به عنوان مثال برای طراحی سایت اداری، پزشکی یا ... بهترین گزینه، استفاده از نرم افزارهای مديريت چند رسانه اي و سایت ساز است؛ چون صاحبان این کسب و کارها نه زمان زیادی برای دوندگی‌های ساخت سایت را دارند و نه مهارت کدنویسی را دارند ، همچنین هزینه های تهیه یک سایت کامل ، سنگین میباشد پس بهترین راه برای داشتن یک وبسایت خوب استفاده از یک مديريت چند رسانه اي و سایت ساز میباشد.

سایت ساز برتینا به صورت آنلاین و در بستر اینترنت به سهولت در اختیار کاربران قرار می گیرد. در این سیستم افرادی از کسب و کارهای مختلف و بدون نیاز به دانش فنی به طراحی سایت مخصوص به خود می پردازند و یا سایتی برای کسب و کار خود، طبق سلیقه خود ایجاد می کنند. افراد در این سایت ها می توانند به معرفی کسب و کار خود، فروش محصول، معرفی اداره یا سازمان خود بپردازند. هدف برتینا تسهیل دسترسی عموم مردم ایران و دنیا به دنیای وب و بهره وری از بهترین و به روزترین انواع سایت با پایین ترین سطح قیمت بوده است.

سایت ساز برتینا ابزاری است، که با کمک آن می‌توانید سایت‌تان را بدون نیاز به مهارت کدنویسی و طراحی سایت، ایجاد، ویرایش و مدیریت کنید. اگر به‌دنبال، یک روش سریع، ساده و با هزینه مناسب هستید، این روش بهترین گزینه است. مثلا اگر فرصت زیادی برای طراحی سایت ندارید، یا اینکه مهارت فنی کار با سایت را ندارید، استفاده از سایت ساز منطقی‎‌ترین انتخاب است.
راه اندازی سایت با این روش، در کمترین زمان ممکن و با حداقل دانش قابل انجام است، به عنوان مثال برای طراحی سایت اداری، پزشکی یا ... بهترین گزینه، استفاده از سایت ساز است؛ چون صاحبان این کسب و کارها نه زمان زیادی برای دوندگی‌های ساخت سایت را دارند و نه مهارت کدنویسی را دارند ، همچنین هزینه های تهیه یک سایت کامل ، سنگین میباشد پس بهترین راه برای داشتن یک وبسایت خوب استفاده از یک نرم افزار مدیریت چند رسانه ای سایت ساز میباشد.

سایت ساز برتینا به صورت آنلاین و در بستر اینترنت به سهولت در اختیار کاربران قرار می گیرد. در این سیستم افراد از کسب و کارهای مختلف و بدون نیاز به دانش فنی به طراحی سایت، سایت مخصوص به خود یا کسب و کار خود را با ظاهر انتخابی خود می توانند ایجاد کنند. و با استفاده از ادرس اینترنتی شان که روی سایت مورد نظر میباشد می توانند سایت را در بستر اینترنت راه اندازی، و در اختیار عموم قرار دهند.
افراد در این سایت ها می توانند به معرفی کسب و کار خود، فروش محصول، معرفی اداره یا سازمان خود بپردازند.
برتینا در راستای رسیدن به هدف تسهیل دسترسی عموم مردم ایران و دنیا به دنیای وب بهترین و متنوع ترین انواع سایت با پایین ترین سطح خدمات را آماده سازی نموده است.
امکانات سایت ساز برتینا


ساخت سایت

نرم افزار مدیریت چند رسانه ای و سایت‌سازها اغلب چندین قالب آماده در اختیارتان قرار می‌دهند؛ یکی را انتخاب کنید و آن را به دلخواه خودتان ویرایش کنید. قالب سایت همان شکل ظاهری آن است که توسط بازدیدکنندگان سایت‌تان مشاهده می‌شود. سایت‌سازها، امکان ویرایش قالب را در اختیار شما قرار می‌دهند. پس به راحتی می‌توانید محتوای خود را داخل قالب وارد نمایید، تصاویر را تغییر دهید منوی سایت را مدیریت نمایید و... ، برای داشتین این سایت ابتدا باید
سایت‌سازهای مختلف، قالب‌های متفاوت و مخصوص به خودشان را دارند. اما به طور کلی امکان ویرایش قالب در تمام سایت‌سازها به شما اجازه می‌دهد:

 • متن و تصویر صفحات وب‌سایت را تغییر بدهید.
 • منوی سایت را طراحی کنید و دسته‌بندی‌های موردنیاز را بوجود بیاورید.
 • صفحات مورد نیاز خود را ایجاد نمایید.
 • و امکانات دیگری مثل وبلاگ نویسی، ساخت فرم و ... که ممکن است بین سایت‌سازهای مختلف متفاوت باشد.

مدیریت سایت

نرم افزار مدیریت چند رسانه ای و سایت‌سازها برای مدیریت سایت ابزاری به نام پنل مدیریتی در اختیار کاربر قرار می‌دهند. با استفاده از این پنل، مدیر سایت اختیارات لازم برای به‌روز رسانی و دسته‌بندی محتوا، مدیریت فایل‌ها، اعمال تنظیمات و آمارگیری را خواهد داشت. بخشی از امکانات این پنل در ادامه آمده است:

 • داشبورد کاربری : از طریق این بخش دسترسی به گزارشات کل عملکرد سیستم خواهید داشت.
 • مدیریت کاربران : کاربرانی که از خدمات سایت استفاده میکنند در این بخش قابل مشاهده و مدیریت هستند.
 • تیکت ها : جهت ارتباط بین کاربران و ادمین میباشد.
 • تنظیمات منو : در این بخش میتوانید منوی سایت خود را مدیریت نمایید.
 • تنظیمات کلی : از این بخش تنظیمات کلی سایت مثل تغییر عنوان سایت توضیحات کوتاه سایت ، لوگو سایت و... را میتوانید مدیریت نمایید.
 • مقالات : در این بخش متوانید بخش وبلاگ سایت خود را مدیریت نمایید مقاله ایجاد کنید ، مقالات را ویراش کنید ، دسته بندی های مقالات با قابلیت حذف و ویرایش و ایجاد دسته بندی ها.
 • تنظیمات فروشگاه : در این بخش میتوانید وضعیت حمل و نقل محصولات و... را مدیریت نمایید.
 • محصولات : در این بخش میتوانید محصولات خود را مدیریت نمایید محصول ایجاد کنید و دسته بندی مصحولات را ایجاد ویرایش نمایید.
 • برگه ها : در این بخش میتوانید صفحه های درباره ما ، تماس با ما ، شرایط و قوانین و... را مدیریت ویراش حذف و برگه جدید اضافه نمایید.
 • نمونه کار ها : درصورتی که قالب شرکتی را کاربر انتخاب نماید از این بخش میتواند نمونه کار های خود را در سایت به اشتراک بگذارد.
 • نظرات : دیدگاه های کاربران در بخش وبلاگ و محصولات را مشاهده مینماییم و قابلیت حذف و تایید این نظرات را داریم.
 • گزارش گیری : گزارش کامل مالی ، اماری و... در این بخش قابل مشاهده میباشد.
 • فروش : محصولات فروش شده در این بخش قابل نمایش میباشد.
ویژگی های سایت ساز برتینا


پکیج کامل

شما در استفاده از سایت ساز، همه خدمات لازم برای طراحی سایت را یک جا می‌گیرید. یعنی دیگر لازم نیست دامنه، هاست و طراحی به صورت جداگانه انجام شوند. حتی خدمات بیشتری همچون ساخت ایمیل بر روی دامنه اختصاصی نیز به شما ارائه خواهد شد.

کیفیت بالای قالب‌ها

قالب سایت سازهای خوب که توسط شرکت‌های معتبر ارائه می‌شوند، معمولاً کیفیت بالایی دارند؛ چون این قالب‌ها توسط خود شرکت و برای استفاده داخل کشور طراحی شده است.

بدون نیاز به دانش فنی

هنگام استفاده از سایت سازها، شما به هیچ گونه دانش فنی نیاز ندارید. همه چیز به ساده ترین شکل ممکن در اختیار شماست؛ این در حالی است که در روش های دیگر، معمولاً باید کمی سر رشته در زمینه طراحی سایت داشته باشید.

پشتیبانی همیشگی

یک مزیت بزرگ سایت سازها این است که شما با همان هزینه کوچکی که می‌کنید، پشتیبانی مداوم هم خواهید داشت. توجه داشته باشید که اگر در بحث طراحی سایت وارد نیستید، پشتیبانی واقعاً یک ضرورت است و به هیچ وجه نباید این مزیت سایت سازها را دست کم بگیرید.

بروزرسانی مداوم

از مزیت های اساسی سایت ساز بروز رسانی مداوم پنل های کاربری و قالب ها میباشد ، به دلیل اینکه در سیستم های سایت ساز تعداد مشتریان استفاده کننده از خدمات زیاد هستند و هر مشتری سلیقه خاصی دارد ، لذا سایت ساز برتینا خود را ملزم میداند که سیستم را براساس رفتار شناسی کاربران به صورت لحظه ای بروزرسانی نماید تا نیاز همه مشتریان خود را برطرف کند و این یک مزیت خاص برای کاربران محسوب میشود که بدون صرف هزینه های زیاد به سایت مدنظر خود دست یابند و از پستیبانی و بروزرسانی ها استفاده نمایند.

استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها

همانگونه که در بخش بروزرسانی گفتیم سایت ساز ها به دلیل پشتیبانی حجم بالا کاربران و سایت ها مجبور به تامین امنیت و سرعت سایت ها و کل سیستم میباشند که این موارد فقط با استفاده از تکنولوژی های جدید قابل انجام میباشد پس کاربران بدون هیچگونه نگرانی میتوانند از سایت خود با جدید ترین متد های برنامه نویسی استفاده کنند و کسب و کار موفق خود را رشد دهند.

سهولت استفاده کاربران

به دلیل اینکه بازار هدف سایت ساز عموم مردم هستند و اکثر افراد از دانش های فنی بالایی جهت استفاده از سایت ها برخوردار نیستند سیستم موظف میشود که پنل ها و سایت های کاربران را به نحوی طراحی و تکمیل نماید که همه افراد به راحتی و بدون چالش خاصی بتوانند از پنل کاربری خود جهت مدیریت سایت و فروش هرچه بیشتر استفاده کنند.

دسترسی همیشگی و آپ تایم 24 ساعته

این روزها دغدغه خیلی از صاحبان سایت ها اپتایم بودن و سرعت بالای سرور میزبان آنها میباشد زیرا سرعت و اپتایم بودن دو مقوله بسیار مهم در بخش فروش های اینترنتی و جذب مشتری میباشد سایت ساز به دلیل استفاده از بهترین سرور ها و داشتن کادر مجرب پشتیبانی شبکه این مسئله را برای کاربران خود به یک مسئله ساده و پیش پا افتاده مبدل میسازند به نحوی که مدیران سایت ها هیچ وقت حتی فکر اینکه ممکن است سایت انها برای یک لحظه قطع شود را نمیکنند.

پرداخت های امن و تسویه های سریع

برخی از سایت های ایجاد شده در سیستم سایت ساز فروشگاهی میباشند و یک بخش اصلی سایت های فروشگاهی بخش پرداخت های آنلاین آن میباشد در سیستم سایت ساز به دلیل اینکه مجوز های لازم را از نهاد های مربوطه دریافت کرده است از درگاه های حرفه ای مانند به پرداخت ملت ، سامان کیش و... استفاده میگردد تا کاربران در زمان پرداخت دچار مشکل نشوند.

سرعت بالا بارگذاری صفحات و سئو بالا

مهم ترین بخش هر سایت سئو آن میباشد اگر سایتی در صفحات گوگل نباشد عملا 90 درصد بازار فروش خود را از دست داده است ، ولی در سایت ساز به دلیل اینکه همه کاربران از یک دامنه شاخص استفاده میکنند و این دامنه دارای رنکینگ بالا میباشد ، سایت های ساخته شده توسط کاربران در سریع ترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه های بالای بک لینک و ریپورتاژ های تبلیغاتی در صفحات گوگل قرار میگیرند.
همچنین مزیت دیگر سیستم سایت ساز بهینه بودن قالب ها میباشد که تاثیر بسیار زیادی در سئو سایت ها دارد که این قالب ها توسط خبره ترین سئو کاران بررسی میشود و قالب ها به صورت 100 درصد بهینه و سئو میشوند.


(021) 61064

تهران ستارخان خیابان حجت ساختمان برتینا

info@serverssd.ir

پاسخگویی 18 ساعته

تهران

ستارخان خیابان حجت ساختمان برتینا